Вбивав кішок і душив дітей: спливли моторошні деталі про підозрюваного у вбивстві дівчинки під Херсоном

Підозрюваний в згвалтуванні і вбивстві 7-річної Маші Борисової відрізняється жорстокістю, на його рахунку три судимості за хуліганство і побиття людей.

Об этом сообщает Коготь 2.0


Вбивство 7-річної дівчинки під Херсоном: поліція показала фото підозрюваного


Про це повідомляє телеканал "Україна 24".


62-річний Микола жив один, по сусідству з убитої Машею, і дружив з її батьком. Він зловживав алкоголем і під його впливом ставав некерованим.


"Я його боялася, якщо вип’є. Я навіть не виходила з квартири. Це дуже жорстока людина, так як були вже побиття людей ... І душив, ось дітей душив, показував геніталії свої", — розповіла мешканка Щасливого Олександра Юнгіна.


Її слова підтвердила мати постраждалих дітей Наталія Глобова, сусідка Миколи.


"Я написала заяву з приводу того, що душить дітей, показував геніталії. Поліція до мене приїхала, його забрали, але через годину його відпустили. Як нам сказала поліція — ну не було ж тяжких тілесних ушкоджень", — пояснила вона.


Односельці додали, що підозрюваний у вбивстві Маші також з легкістю вбивав кішок.


Як повідомляв "Апостроф",підозрюваний у вбивстві Марії Борисової 62-річний Микола В. раніше вже здійснював подібний злочинпрямо в цьому селі — багато років тому він поглумився над хлопчиком, зґвалтувавши його йоржиком для унітазу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2021-03-16/ubival-koshek-i-dushil-detey-vsplyili-jutkie-detali-o-podozrevaemom-v-ubiystve-devochki-pod-hersonom/225896”

TOP