У Сумах затримані дилери, які рекламували наркотики у зухвалий спосіб.

У Сумах затримані дилери, які рекламували наркотики у зухвалий спосіб.

Від небайдужих громадян до поліції надійшла інформація про те, що на електронному табло одного із закладів міста транслюється реклама щодо продажу наркотичних речовин.

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

За вказаною інформацією у поліції було відкрито кримінальне провадження, в рамках якого працівники Сумського районного управління поліції провели санкціонований обшук у закладі, на фасаді якого розміщувалась реклама наркотиків.

Під час обшуку, всі громадяни, які знаходились в приміщенні, перевірялися на причетність до незаконного обігу наркотиків. Як виявилось, деякі з присутніх, вже притягувались до відповідальності за злочини пов’язані з незаконним обігом наркотичних речовин. Крім того, у приміщенні було виявлено предмети зовні схожі на холодну та вогнепальну зброю.

Знайдене працівники поліції вилучили та направили на експертизу.

Всіх учасників події доставлено до Сумського районного управління поліції для перевірки їх причетності до вчинення злочинів на території області.

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Допомогти ‘Службі розшуку дітей’ — тут


Джерело статті: “http://fromua.news/article/11100900/u-sumah-zatrimani-dileri-yaki-reklamuvali-narkotiki-u-zuhvaliy-sposib/”

Горячие

Connect with us

TOP