Пожежі і вибухи: в Росії почалася термінова евакуація

Люди чули звуки вибуху, бачили стовпи диму і відчували запах пороху на місці події
На території села Пугачово, сьогодні, 16 травня, відбулось загоряння.

Цю інформацію повідомили у прес-службі ГУ МНС по Удмуртії.

У повідомленні йдеться про те, що на закритій території загорілася суха трава.

Але очевидці розповіли про іншоме — вони чули звуки ударів, бачили стовпи диму і відчували запах пороху на місці події.

"Був такий сильний один хлопок. Ми посміялися, що сильно підривають (там періодично знищують снаряди, тому рідко-рідко буває по одному хлопку в день). Але потім побачили чорний-чорний дим, зрозуміли що не все гладко. Не більше півгодини з цього моменту пройшло. Всі почали збиратися їхати. Все в диму, дихати нічим – порохом пахне. Люди втікають, вибухи частішають", – розповіла місцева мешканка Аеліта Курлина.

У МНС по Удмуртії повідомили, що організований збір оперативного штабу.

Про снаряди, які не були зібрані при ліквідації наслідків вибуху військового арсеналу в 2011 році, повідомили в адміністрації Малопургинского району.

Зараз людей з селища і найближчих СНП евакуюють. Планують перекривати федеральну трасу.

Прес-служба глави і уряду Удмуртії повідомила, що на місце виїхав голова уряду регіону Ярослав Семенов.

Про те, що на рух потязі в подія ніяк не вплинула, розповіли у прес-службі Горьківської залізниці.

Крім того, повідомляється, що бригади швидкої допомоги виїхали на місце події. Зараз місцева влада вирішує питання про можливе розміщення місцевих жителів у санаторії в селі Юськи.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", в Індонезії в результаті потужних вибухів на території трьох католицьких церков загинуло близько 5 осіб. Відомо, що вибухи сталися під час ранкової недільної меси 13 травня в місті Сураба, провінція Східна Ява. Про це повідомляє авторитетне малайзійське видання The Straits Times.

Атака була здійснена терористами-смертниками. За інформацією місцевих ЗМІ, в результаті вибухів загинули дві людини і щонайменше 13 отримали поранення.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/pozhezhi-i-vybuhy-v-rosiyi-pochalasya-terminova-evakuaciya”

TOP