На вихід: російським туристам забороняють їсти поруч з іноземцями

All inclusive не для всіх
В італійському Ріміні співробітники готелю Sacramora змусили російських туристів сісти за окремим столом, подалі від інших гостей.

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" розповіла журналістка Наталія Ромашина. Жінка згадує, що на сніданок довелося взяти ковбасу з іншого столу, підійшла адміністратор і почала кричати: мовляв, "їжа для росіян знаходиться в іншому місці", а тут відпочивають "нормальні люди".

Куток для росіян

Справді, в закапелку їдальні таки знайшовся куток, про який говорила співробітниця готелю:

"У кутку для росіян лежав хліб, масло, джем і знову хліб. Тітка хотіла відібрати у нас шматок ковбаси, але ми швидко встигли його покусати. Вона почала лаятися по-італійськи, вважаю, дуже поганими словами. У гніві вона кидалась з одного кінця залу в інший, кричала і гримала дверима", — додала Ромашина.

Згодом журналістка обурилася, що готель якимось чином почав ділити людей за національною ознакою, а потім уважно дивилися, хто і коли забронював номер:

"Хоча не знаю, наскільки воно все офіційно, швидше за все, вони так самі собі вирішили. Тому що і там, і там просто прописано — сніданок "шведський стіл". І ніяких уточнень більше. Ну і прикол в тому, що нас навіть не попросили доплатити, наприклад. Просто кричали, що росіяни там їдять і це їжа не для росіян", — підсумувала вона.

Цікаво, що персонал закладу коментувати ситуацію відмовився.

Курорти без росіян – не дивина?

Справді, вже не секрет, що вони існують. Тенденція почала поширюватися у світі не тільки через аморальну поведінку декотрих "персонажів" з РФ – всім відомі легенди про вкрадений туалетний папір, рушники, халати та відвертий дебош на пляжі і поза ним. Тому туроператори почали продавати спеціальні пакети із приміткою "без росіян", а вздовж берегової лінії ставили таблички з таким самим написом.

Особливо такі речі популярні в Туреччині та Єгипті, хоча зловживати власники готельних комплексів таким не стали – якщо і росіяни не будуть їздити, то заробіток суттєво зменшиться.

Європейці навіть провели серію досліджень, щоб з’ясувати основні проблеми відпочинку разом із росіянами. Як виявилося, "руссо турісто" надзвичайно багато пиячать, грубо і брутально поводяться, шумлять, лаються, виявляють агресію, провокують бійки. Вони часто не знають іноземних мов, що ускладнює можливість порозумітися.

Персонал готелів і ресторанів недолюблює російських туристів іще й тому, що вони рідко дають чайові в готелях "аll inclusive", зате залишають гори сміття і бруду.

Дивіться: курорти без росіян

Як повідомляв портал "Знай.ua", серед зірок набирає популярності новий пляжний тренд.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/na-vyhid-rosijskym-turystam-zaboronyayut-yisty-poruch-z-inozemcyamy”

TOP