Війська Путіна оточили найслабше місце України

Частину маневрів заплановано на полігоні в 80 км від українського кордону
Біля кордону з Україною, в районі анексованого Криму російська армія розпочала масштабні військові навчання. Відомо, що мова йде про маневри військової авіації за участю засобів протиповітряної оборони (ППО) і Чорноморського флоту, принаймні так це пояснюють у Міноборони РФ.

Навчання у Криму

Триватимуть вони не тільки на півострові, а й Ростовській області і Краснодарському краї. Частину маневрів заплановано на полігоні в 80 км від українського кордону.

"В ході навчань екіпажі бойових літаків виконають бомбометання по мішенному полю і проведуть стрілянини некерованою ракетною зброєю по берегових цілях", — так прокоментувало російське командування свої плани для преси.

З’ясувалося, що винищувачі і бомбардувальники виконають стрільби ракетами "повітря-повітря", а вертольоти армійської авіації забезпечать вогневу підтримку висадки десанту морської піхоти Чорноморського флоту

"Також в рамках вчення засоби ППО з’єднання, дислокованого в Криму, будуть задіяні в відображенні ракетного удару кораблів умовного супротивника з моря", — пишуть у Міноборони РФ.

Російські сили вторгнення:

Регулярні військові формування Збройних сил Російської Федерації, що брали участь в Російській збройній агресії проти України. Перша хвиля масованого вторгнення регулярних військ РФ прийшлась на серпень 2014 року. Станом на листопад 2016 року, на Донбасі було ідентифіковано військовослужбовців з 75 російських військових частин, згідно розслідувань волонтерської спільноти ІнформНапалм.

Оцінка російської присутності в Україні

На основі деяких підрозділів вторгнення, а також найманців і колаборантів було створено регулярну структуру Окупаційних військ РФ на Донбасі у вигляді двох армійських корпусів: 1-й армійський корпус з базою в Донецьку та 2-й армійський корпус з базою в Луганську.

Дивіться: Російська армія розпочала військові навчання поблизу українських кордонів

Як повідомляв портал "Знай.ua", в окупованому путінськими бойовиками Донецьку жорстко розправилися з відомим і небезпечним бойовиком Василем Дмитровичем Сосненком (Дядя Вася). Відомо, що так званий Капітан воював на передку з 2014 року, в тому числі на промзоні та в Пісках під Донецьком. Отримав багато "нагород" ДНР, в тому числі "Ленд Крузер" особисто від Захарченка. Числився в рядах НЗФ "Восток". Тим не менш "Дядю Васю" кинули на підвал УБОЗ ДНР, звинувативши в... шпигунстві для України. Його подільники впевнені, що "МВС" дізналися, що у Сосненка з’явилися гроші, достатні для придбання квартири і зараз їх з нього вибивають.Джерело статті: “https://znaj.ua/world/vijska-putina-otochyly-najslabshe-misce-ukrayiny”

TOP