Онищенка посеред ночі зняли з виборів - рішення Верховного Суду

Онищенка посеред ночі зняли з виборів — рішення Верховного Суду

Верховний Суд задовольнив апеляційну скаргу ЦВК і зняв із парламентських виборів в окрузі №93 нардепа-втікача Олександра Онищенка. Рішення було ухвалене сьогодні, 21 липня, вночі.

"Рішенням Верховного Суду від 21 липня 2019 року апеляційну скаргу Комісії на рішення Шостого апеляційного адміністративного суду від 17 липня 2019 року, яким ЦВК було зобовʼязано зареєструвати Онищенка О.Р. кандидатом в народні депутати в ОВО №93, задоволено. Згадане рішення Шостого апеляційного адміністративного суду скасовано", — зазначили в ЦВК.

У Комісії додали, що "Верховний Суд дійшов висновку, що обставини, на які посилався Онищенко О.Р., а саме – викладені в рішенні Печерського суду від 12 липня 2019 року, яким встановлено, що Онищенко О.Р. навчався за кордоном, та які були визнані Шостим апеляційним адміністративним судом нововиявленими, існували на час прийняття судового рішення, про перегляд якого просив заявник, були йому відомі, він був учасником цих подій і, окрім того, під час розгляду справи займав активну позицію щодо доведеності цих обставин у суді. У своєму рішенні Верховний Суд встановив, що надання неналежної правової оцінки встановленим фактичним обставинам справи привело Шостий апеляційний адміністративний суд до помилкового висновку".

Верховний Суд задовольнив апеляційну скаргу ЦВК Центральна виборча комісія повідомляє, що рішенням Верховного Суду від...

Опубліковано Центральна виборча комісія — Central Election Commission of Ukraine Субота, 20 липня 2019 р.

Як повідомлялося, Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування". 5 липня 2016 року Верховна Рада надала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання і арешт, однак напередодні голосування, скориставшись статусом народного депутата, Онищенко залишив межі України. Після цього він був оголошений у розшук.

Онищенко подав документи до ЦВК, аби знову балотуватися до Верховної Ради. Комісія відмовила в реєстрації. 17 липня Шостий апеляційний суд Києва дозволив Олександру Онищенку балотуватися на виборах до парламенту.

ВідеоГанна Різатдінова не захотіла розповідати, де живе з нардепом-втікачем Онищенком

Життя гімнастки Ганни Різатдінової дуже змінилося за останній рік: вона вийшла заміж за Олександра Онищенка і народила йому сина. Ганна розповіла, що багато часу проводить в Україні, Іспанії, Італії та Франції. Але де саме живе із сином, відповідати не захотіла.

Ганна Різатдінова не захотіла розповідати, де живе з нардепом-втікачем Онищенком
Світське життя
  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • Messenger
  • Viber


Джерело статті: “https://tsn.ua/politika/onischenka-posered-nochi-znyali-z-viboriv-rishennya-verhovnogo-sudu-1381473.html”

TOP