Чоловік віддав шахраям за неіснуючий телефон 18 тисяч гривень

Чоловік віддав шахраям за неіснуючий телефон 18 тисяч гривень

Минулої доби до Луцького відділу поліції звернулося двоє лучан із заявами про те, що зловмисники шляхом обману та зловживання довірою ошукали їх на майже 23 тис.₴ За обома фактами шахрайств поліція проводить досудові розслідування.

Про це повідомили у прес-службі поліції.

Учора, 19 липня, до правоохоронців звернувся 25-річний житель обласного центру та повідомив, що напередодні під приводом продажу йому телефону через інтернет-сайт його ошукали на 18 тис. 400₴

Із аналогічною заявою звернулася 20-річна лучанка. Вона повідомила, що через інтернет-мережу, під приводом отримання завдатку за оренду квартири, зловмисники заволоділи її грошима у сумі 4,5 тис.₴.

Гроші дівчина перерахувала на вказаний шахраями рахунок.

За обома фактами слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають заходи спрямовані на встановлення осіб, причетних до скоєння цих кримінальних правопорушень і притягнення їх до відповідальності.Джерело статті: “http://internetua.com/csolovik-viddav-shahrayam-za-neisnuuacsii-telefon-18-tisyacs-griven”

Connect with us

TOP