Польща і США проти будівництва "Nord Stream 2"


Посол США в Польщі Джорджетт Мосбахер піддала гострій критиці будівництво газопроводу "Північний потік-2", виступаючи на Європейському економічному конгресі в польських Катовіцах. За словами дипломата, тринадцять європейських держав залежні від російського газу, що обмежує їх політично і економічно.

"Цей рівень залежності від російського газу обмежує політичну та економічну незалежність наших союзників. Більше того — це дозволяє Росії ділити Європу і маніпулювати нею. Тому США і Польща, так само як інші лідери міжнародного співтовариства, рішуче протестують проти російських і німецьких планів будівництва газопроводу "Nord Stream 2". Це не економічний проект, це політична ініціатива", — цитує слова дипломата Польське радіо.

Джорджетт Мосбахер додала, що альтернативою для російського газу може бути скраплений газ LNG.

Нагадаймо, що проти будівництва "Північного потоку-2" зі спільною заявою виступили парламенти Литви, Латвії і Польщі та Естонії. Про перешкоди для будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" читайте в матеріалі Ігоря Маскалевича "Датський хрест для "Газпрому" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/polscha-i-ssha-proti-budivnictva-nord-stream-2-311295_.html”

TOP