Слідчого Військової прокуратури звільнили за п’яне ДТП

Військовою прокуратурою Центрального регіону було проведено службове розслідування за фактом вчинення слідчим військової прокуратури Сумського гарнізону Лучко І. А. ДТП у стані алкогольного сп’яніння та залишення останнім місця скоєння дорожньо-транспортної пригоди, а також за фактами неналежного виконання ним своїх службових обов’язків. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.Як зазначається у повідомленні, в ході розслідування інформація, яка стала підставою до його проведення, підтвердилась повністю.


Військовий прокурор Центрального регіону України, державний радник юстиції ІІІ класу Григорій Рябенко звернувся з дисціплінарною скаргою до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокуроров (КДКП) щодо притягнення підлеглого-правопорушника Лучка до дисціплінарної відповідальності.


5 вересня за результатами розгляду зазначеної дисціплінарної скарги, КДКП прийшла до висновку про наявність реальних підстав для притягнення слідчого військової прокуратури Лучка І. А. до дисціплінарної відповідальності у виді звільнення його з органів прокуратури.


TOP