Росія і демократія - несумісні

Ви думаєте все це матиме результат?

Не вірю.

Об этом сообщает Незыгарь

Хтось почне казати, що я не правий. Хтось скаже, що «вони вчаться». А я скажу свою думку: населення Росії не буде боротись ні за демократію, ні за цивілізаційний вибір, ні за справедливість.

Там, де шанують Сталіна і ставлять пам‘ятники Берії, там де дітей водять до мавзолею кату багатьох народів і там, де немає поваги до всього світу — нічого не буде.

Так, можливо Путін набрид, приївся для частини населення. Так, можливо хтось хоче змінити одного царя на нового. Але ключова річ — там не хочуть зміни саму Росію та викорінити «русскій мір».

Для України акції протесту в РФ можливо й добре. Відволікає увагу, витискає сили, дає підстави до стриманого оптимізму щодо фрагментації агресора. Проте, я б не був дуже опитимістичним і поки не давав би гарних прогнозів, адже агресор був і у 1775 році, і у 1876, і у 1917-1920, і у 32-33...агресор є тим самим у 2014 і 2021. Від перестановки прізвищ, доданків, назв — сутність не змінюється.

Зрештою, на 150 -мільйонну країну вийшло мізер людей. Більшість далі дивиться федеральні канали та щасливо «кайфує» від Скабєєвої, Соловйова, а тепер і від «Ліги сміху» Зеленського.

Якщо те, що сьогодні ми побачили в РФ, відбулось в Україні, вийшли б мільйони. До переможного кінця.

Росія НЕ Україна.

А Україна НЕ Росія. Час це запам‘ятати раз і назавжди.

Андрій СМОЛІЙ


Джерело статті: “https://siver.com.ua/news/rosija_i_demokratija_nesumisni/2021-01-25-27578”

TOP