ДФС Київської області заарештувала залізничні вагони підприємства вартістю 111 мільйонів гривень, через несплату 20 мільйонів гривень податків

последние новости в Украине останні новини в Україні


Одне з вітчизняних підприємств ввезло на територію України 303 залізничних вагони в митному режимі "тимчасове ввезення" з умовним частковим звільненням від оподаткування. Посадові особи підприємства, незаконно здавали зазначені вагони в оренду, але не оформили їх у відповідний митний режим, тим самим умисно ухилилися від сплати податків на суму 20,8 мільйона гривень.

Об этом сообщает Незыгарь

Податкова міліція наклала арешт на залізничні вагони орієнтовною вартістю 111 мільйонів гривень. Про це повідомила пресслужба ДФС в Київській області в Facebook.

"Посадові особи одного з підприємств ввезли на митну територію України 303 залізничних вагони в митному режимі "тимчасове ввезення" з умовним частковим звільненням від оподаткування. Посадові особи зазначеного підприємства, в порушення вимог чинного законодавства України, умисно ухилялися від сплати податків, незаконно передавали зазначені залізничні вагони у тимчасове платне користування на умовах оренди, не оформили їх у відповідний митний режим "Імпорт", тим самим умисно ухилилися від сплати податків в особливо великих розмірах на загальну суму 20,8 мільйона гривень. станом на даний час постановою суду накладено арешт на вагони, вартість яких, згідно з митними деклараціями, становить 111 мільйонів гривень. Досудове розслідування кримінального провадження триває", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що СБУ виявила масштабне розкрадання коштів в "Укрзалізниці". Також ASPI news повідомляло, що "Укрзалізниця" закупила 210 вагонів у російської компанії АТ "Русагротранс", майже всі з них 1983 року випуску й у них закінчився нормативний термін експлуатації.

последние новости в Украине останні новини в Україні


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/dfs-kiivskoi-oblasti-zaareshtuvala-zaliznichni-vagoni-pidpriemstva-vartistyu-111”

TOP