Попри збільшення випадків Covid-19: курортний острів відкрив кордони для туристів

<p><span>Перші два тижні туристи зможуть зупинятися тільки в одному із 55 готелів Шрі-Ланки<o:p></o:p></span></p>

Перші два тижні туристи зможуть зупинятися тільки в одному із 55 готелів Шрі-Ланки

Об этом сообщает Компромат РУУряд країни організував 14 «туристичних зон», межі яких мандрівникам залишати не можна


Шрі-Ланка відкрила свої кордони для туристів з усього світу з 21 січня.


Про це повідомляє Associated Press.


Попри збільшення числа нових випадків коронавірусу, 21 січня Шрі-Ланка відкрила свої кордони для мандрівників з усього світу.


У Бюро сприяння туризму заявили, що постаралися схвалити всі запобіжні заходи, щоб відпочинок на курорті був максимально безпечним, надійним і безтурботним. Перші два тижні туристи зможуть зупинятися тільки в одному із 55 готелів.


Для в’їзду до Шрі-Ланки туристам необхідно показати негативний ПЛР-тест, зроблений не пізніше 96 годин до прибуття. Також його потрібно буде зробити в готелі безпосередньо перед заселенням і через п’ять днів перебування.


Уряд країни організував 14 «туристичних зон», межі яких мандрівникам залишати не можна. У перші два тижні гостей зобов’язані супроводжувати в поїздках офіційні особи. Візу для відвідування країни можна оформити тільки онлайн, а після прибуття цього зробити не вийде. Потрібно також забронювати готель, оплатити майбутні ПЛР-тести і медстрахування, яке обійдеться в $12.


До слова, Велика Британія повністю закривала кордони для іноземців.


Також влада Австралії не відкриватиме кордонів до 2022 року.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/popri-rist-vipadkiv-covid-19-kurortniy-ostriv-vidkriv-kordoni-dlya-turistiv-731913.html”

TOP