Порошенко запропонував укласти безпекову угоду із США та залучити Вашингтон до Нормандського формату

последние новости в Украине останні новини в Україні


Петро Порошенко взяв онлайн участь у безпековому форумі у Галіфаксі (Канада), на якому запропонував залучити Вашингтон до Нормандського формату, укласти безпекову угоду із США і реформувати Радбез ООН.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

П’ятий Президент України, лідер політичної партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко на Міжнародному Безпековому Форумі у Галіфаксі виступив за реформування механізму "права вето" у Раді Безпеки ООН та посилення Нормандського переговорного формату через залучення Сполучених Штатів Америки.

Порошенко заявив, що Україна має запросити США і цим розширити формат Нормадської переговорної групи. Порошенко нагадав, що коли участь у мирному процесі брав спеціальний представник США Курт Волкер, це було дуже ефективно.

Що стосується реформування ради безпеки ООН, то це стало очевидно, за словами Порошенка, після окупації Криму та частини Донбасу Росією. "Якщо постійний член РБ ООН здійснює агресію як Росія в Криму та на Донбасі, він не повинен володіти "правом вето" у питаннях, що стосуються цього напряму світової безпеки", — зазначив Порошенко.

Лідер політичної партії "Європейська Солідарність" заявив, що після обрання Джо Байдена президентом США, у нього дуже великі сподівання, що відносини між США та Україною будуть посилені – від стратегічного партнерства до союзництва. Порошенко запропонував повернутись до ідеї укладення безпекової угоди між Україною та США.

Раніше Петро Порошенко різко відреагував на проведення обшуків у музеї Революції Гідності. В СБУ розповіли, що слідство підозрює посадовців меморіального комплексу у розкраданні коштів, виділених на реконструкцію об’єкта. ASPI news писало, що Петро Порошенко розповів послам країн "Великої сімки", що "Європейська Солідарність" досягла позитивних результатів на місцевих виборах у багатьох областях і буде представлена у всіх обласних радах у всій Україні.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/poroshenko-zaproponuvav-uklasti-bezpekovu-ugodu-iz-ssha-ta-zaluchiti-vashington-do”

TOP