У Білорусі помер жорстоко побитий силовиками 31-річний хлопець: що відомо

В реанімації лікарні швидкої медичної допомоги Мінська, де після президентських виборів 9 серпня тривають акції протесту проти обрання Олександра Лукашенка, помер 31-річний Роман Бондаренко, якого напередодні побили силовики. Хлопця привезли в лікарню вже в комі і оперували кілька годин, однак врятувати його не вдалося.

Об этом сообщает Компромат России


Про це повідомляє видання TUT.by.У середу увечері в двір мінської "Площі змін" приїхали люди в цивільній формі і масках, які почали знімати біло-червоно-білі стрічки. Роман вийшов запитати у них, що відбувається. Хоча він не вступав у суперечку з силовиками, невідомий схопив його і з усієї сили відкинув до гірки на майданчику, де юнак сильно вдарився головою.


Очевидці розповіли, що після цього Романа Бондаренка "професійно затримали" і відвезли на мікроавтобусі, звідки він поступив до лікарні з формулюванням "травми отримав під час бійки".


В лікарні у Романа діагностували великий набряк мозку, закриту черепно-мозкову травму, субдуральні гематоми, забої, синці. Операція тривала кілька годин.


"Мама вранці їздила в лікарню до Романа. Стан дуже важкий, лікарі сказали, що шанс вижити один з тисячі. Потрібна додаткова операція, але в цьому стані брат її не переживе, потрібно чекати, поки піде на поправку. Мамі дозволили побачити Романа, ненадовго пустили в реанімацію, він в комі. Підключений до різних апаратів, весь в пов’язках і синцях", — розповіла Ольга, сестра Романа Бондаренко.


О 20.00 близькі повідомили, що Роман помер.


Як повідомляв "Апостроф", 8 листопада під час "Маршу народовладдя" силовики провели жорсткі затримання учасників акції.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/ex-ussr/2020-11-12/v-belarusi-umer-jestoko-izbityiy-silovikami-31-letniy-paren-chto-izvestno/214699”

TOP