У Британії змітають з прилавків товари перед посиленням карантину: фото ажіотажу

У Великобританії, де уряд країни запроваджує нові обмеження через зростання захворюваності Covid-19, покупці в супермаркетах запасаються туалетним папером і продуктами.

Об этом сообщает Компромат РУ


Як повідомляє видання The Sun, британський консорціум роздрібної торгівлі закликав споживачів "робити покупки, як зазвичай".


Директор з продовольства і сталого розвитку Ендрю Опі поінформував, що ланцюжки поставок стали сильніше, ніж будь-коли раніше. "Ми не очікуємо будь-яких проблем з доступністю продуктів харчування або інших товарів в умовах блокування в майбутньому", - підкреслив він.


Такими заявами в країні намагаються стримати ажіотаж, який почався в супермаркетах після повідомлення британського прем’єра Бориса Джонсона у вівторок, 22 вересня, про запровадження в Англії нових карантинних обмежень.


Обмеження передбачають:


  • Закриття пабів і ресторанів рівно о десятій вечора;
  • обов’язкове обслуговування офіціантами, замовляти біля бару повсюдно заборонено;
  • якщо можливо, громадяни повинні працювати з дому.


Карантинні заходи в інших частинах Великобританії — Шотландії, Уельсі та Північній Ірландії — прийматимуть місцева влада.


Збільшення кількості хворих Covid-19 викликає занепокоєння уряду Британії. Медичні радники попередили, що якщо захворювання буде поширюватися такими ж темпами, як зараз, до жовтня в країні можуть хворіти до 50 тисяч чоловік в день.


Як повідомляв "Апостроф", раніше в Австрії різко зросла кількість нових випадків інфікування COVID-19. Канцлер Австрії Себастьян Курц заявив, що в країні почалася друга хвиля коронавируса.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/europe/2020-09-22/v-britanii-smetayut-s-prilavkov-tovaryi-pered-ujestocheniem-karantina-foto-ajiotaja/209923”

TOP