Брат Флойда закликав ООН провести у США розслідування через расизм поліції

Брат Флойда закликав ООН провести у США розслідування через расизм поліції

Брат Джорджа Флойда закликав Раду ООН з прав людини провести незалежне розслідування «вбивств поліцією чорношкірих людей» у Сполучених Штатах та «насильства щодо мирних демонстрантів».

Об этом сообщает FIB

Філонайз Флойд виступив із відеозверненням до Ради в Женеві 17 червня, коли там обговорювали расизм і жорстокість поліції, повідомляє "Радіо Свобода".

Дебати були скликані на прохання африканських країн, які намагаються розслідувати жорстокість поліції і расову дискримінацію в Сполучених Штатах.

Дискусія відбулася після тижнів протестів у Сполучених Штатах і інших країнах світу проти жорстокості поліції і расової нерівності. Після смерті іншого чорношкірого американця, Рейшарда Брукса, якому поліцейські під час арешту в Атланті 12 червня двічі вистрілили у спину, почалися жорстокі заворушення.

Мішель Бачелет, старший співробітник Організації Об’єднаних Націй з прав людини, розкритикувала «необґрунтовану жорстокість», продемонстровану під час затримання Флойда, і попередила, що вона «стала символом системного расизму, що завдає шкоди мільйонам людей африканського походження».

Бачелет також закликала країни протистояти наслідкам рабства і колоніалізму виплатити репарації.


Джерело статті: “http://ua.today/news/world/brat_flojda_zaklikav_oon_provesti_u_ssha_rozsliduvannya_cherez_rasizm_policiyi”

TOP