Компанії Apple, Google, Amazon об’єднались для створення проекту “розумного” дому

Мета проекту – спростити розробку смарт пристроїв для виробників та підвищити взаємодію між різними гаджетами для “розумного” будинку

Об этом сообщает http://futlyar.top

Компанії Amazon, Apple, Google і Zigbee Alliance оголосили про створення робочої групи для розробки та просування нового стандарту бездротового зв’язку для підвищення сумісності між “розумними” пристроями для дому. Про це повідомляється на сайті Apple.

Компанії-члени правління Zigbee Alliance, такі як IKEA, Legrand, NXP Semiconductors, Resideo, Samsung SmartThings, Schneider Electric, Signify (раніше Philips Lighting), Silicon Labs, Somfy і Wulian також приєднаються до ініціативи.

Мета проекту Connected Home over IP – спростити розробку смарт пристроїв для виробників та підвищити взаємодію між різними пристроями для “розумного” будинку між собою, мобільними додатками, хмарними сервісами і голосовими помічниками Alexa (Amazon), Siri (Apple), Google Assistant та іншими.

Робоча група створить стандарт з відкритим вихідним кодом для розробки і впровадження нового уніфікованого протоколу зв’язку. Партнери запрошують виробників пристроїв і розробників технологій для “розумного” будинку приєднатися до проекту.

Коли на ринку з’являться перші продукти, не повідомляється.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/kompaniyi-apple-google-amazon-ob-yednalys-dlya-stvorennya-proektu-rozumnogo-domu_1131117.html”

TOP